4 ECO Prestige vs Projekt Solartechnik

4 ECO Prestige
1 - 1
Projekt Solartechnik

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy 4 ECO Prestige a Projekt Solartechnik, przed rozpoczęciem gry na murawie, był zespół rozstawiony w roli gościa. Przed tą serią gier rundy wiosennej 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Projekt Solartechnik zajmowali pozycję wicelidera tabeli, jak dotąd nie ponosząc żadnej porażki. Przed tygodniem goście pokonali drużynę MRW 2:1, co było dla nich trzecią wygraną w obecnych rozgrywkach. Natomiast gospodarze przystępowali do tego meczu z czwartej pozycji w stawce. W ubiegły poniedziałek gracze 4 ECO Prestige, musieli uznać wyższość zespołu OTCF, ulegając rywalom 4:6. Od samego początku meczu, rywalizacja na boisku była bardzo wyrównana. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać dokładnie swoje kolejne akcje, minimalizując ryzyko kontrataku. Wynik w tym meczu już w 6 minucie otworzyli piłkarze Projekt Solartechnik, po golu autorstwa Gabriela Banasika. Jednakże już w kolejnej akcji, zawodnicy 4 ECO Prestige zdołali doprowadzić do wyrównania, a z trafienia cieszył się Paweł Ziaja. Jak się później okazało, były to jedyne bramki jakie oglądaliśmy przed przerwą i przy zmianie stron widniał remis 1:1. W drugiej połowie obie ekipy dążyły do przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, jednak pomimo wielu dogodnych sytuacji, ta sztuka nie udała się żadnej z drużyn. Ostatecznie zespół 4 ECO Prestige podzielił się punktami z Projekt Solartechnik, po wyrównanym spotkaniu, kończąc rywalizację wynikiem 1:1.